ПОЧАТКОВЕ ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ


Чому Ваша дитина навчиться у цьому напрямку школи?

Початкове технічне моделювання - це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок. Життя у гуртку початкового технічного моделювання - це спроби власної творчої діяльності, розвиток пізнавальної та розумової активності дитини, засвоєння вихованцями елементарних технічних уявлень і понять.


Програма гуртка початкового технічного моделювання розрахована на роботу з учнями молодшого шкільного віку (5-10 років). Основні завдання гуртка «Початкове технічне моделювання»: - ознайомлення зі світом техніки, найпростішими технологічними процесами, елементарною електротехнікою, графічною грамотністю, технічним моделюванням, конструюванням і дизайном;


- формування графічної грамотності, вмінь і навичок роботи з різноманітними матеріалами та інструментами, виготовлення іграшок, сувенірів, листівок, аплікацій, витинанок, писанок, об’ємних поробок, рухомих іграшок, виробів з фанери, найпростіших авто-, авіа-, судно- і ракетомоделей; - набуття досвіду власної творчої діяльності; розвиток конструкторських здібностей, просторового й логічного мислення, уяви, фантазії, здатності проявляти творчу ініціативу, вирішувати творчі завдання; формування стійкого інтересу до технічної творчості, потреби у творчій самореалізації та духовному самовдосконаленні;


- виховання поваги до праці та людей праці, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, культури праці, доброзичливості й товариськості, уміння працювати в колективі. Кожне заняття включає теоретичний матеріал і практичну роботу. Поряд із груповими, колективними формами роботи проводиться індивідуальна робота з учнями, в тому числі при підготовці до змагань, виставок та інших масових заходів.


Керівник гуртка вносить зміни й доповнення в зміст програми, плануючи свою роботу з урахуванням інтересів гуртківців. Відповідно проводяться заняття з використанням паперу, картону, квілінгу, бісеру, ниток, природного матеріалу, фанери, тканини, пінопласту, застосуванням випалювачів, лобзиків та інших матеріалів. Вихованці гуртка залучаються до виставок, конкурсів, змагань, масових заходів закладу, міста та області.


Викладачі


МИТУЛИНСЬКА ОЛЕНА ЄВГЕНІВНА

МИТУЛИНСЬКА ОЛЕНА ЄВГЕНІВНА


Дізнатись
ПАВЛИШИН ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

ПАВЛИШИН ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА


Дізнатись
МАТВІЙЧУК НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА

МАТВІЙЧУК НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА


Дізнатись
СТАНДРЕТ ГАЛИНА НЕСТОРІВНА

СТАНДРЕТ ГАЛИНА НЕСТОРІВНА


Дізнатись

Досягнення наших учнів

Фотогалерея