КАРТИНГ


Чому Ваша дитина навчиться у цьому напрямку школи?

Тільки наполеглива праця приносить результат і задоволення собою

Катання з гірок на безмоторних візках та інших пристосуваннях — одне з давніх дитячих розваг, яке дало початок іншого хобі, джерела самого картингу. Вважається, що картинг почався від хобі американських військових льотчиків після Другої світової війни. Льотчики влаштовували гонки по льотному полю на візках для підвозу авіабомб. Професійно вирішив зайнятися картингом пілот і механік Арт Інглс, який започаткував першу компанію з виробництва гоночних картів і представив публіці перший карт в 1956 році.

Тільки наполеглива праця приносить результат і задоволення собою

Майстерність приходить з часом

На сьогодні, одним із найцікавіших гуртків для юнаків і юначок є гурток “Картингу”. Сюди приходять учні, які бажають навчитися як ремонтувати, так і майстерно керувати картом, мріють про великі швидкості, про славу гонщиків "Формули-1", про професію професійного водія. На заняттях вихованці знайомляться із історією автомобілебудування та картингу, вивчають будову та принцип роботи двигуна внутрішнього згорання, шасі, правила дорожнього руху, правила змагань з картингу та вчаться вміло ним керувати.У гуртку “Картинг” навчаються діти віком з 9 до 18 років.

Майстерність приходить з часом

Поволі і ми вже чемпіони України

У ХХІ ст. важко уявити собі життя без автомобілів. Для когось це засіб пересування, для когось - хобі, для когось - мрія. Майже кожен хлопчик, а подекуди і дівчинка, у дитинстві уявляє собі як, будучи дорослим, сяде за кермо власного автомобіля. Але машина це не лише рух, а й складний, відрегульований механізм і для того, щоб він працював, необхідно прикласти чимало зусиль та володіти необхідною кількістю знань. Ці знання можна здобути ще у шкільні роки у наших гуртках картингу. У цьому вам допоможе наш керівник гуртка Андрій Степанович Грабець. http://fau.ua/gallery/346/ - 2017. 2-й Етап Кубка України по картингу (національні класи) http://cku.org.ua/ - Комітет картингу автомобільна федерація України https://www.youtube.com/watch?v=BwJMUEsF-6M - Кам’янець-Подільський

Поволі і ми вже чемпіони України

Викладачі


ГРАБЕЦЬ АНДРІЙ СТЕПАНОВИЧ

ГРАБЕЦЬ АНДРІЙ СТЕПАНОВИЧ


Дізнатись

Досягнення наших учнів

Фотогалерея