Фото-Астро-Грт-Ок


Чому Ваша дитина навчиться у цьому напрямку школи?

3 розвитком мультимедійного простору та мультимедійних засобів постає необхідність у їх вивченні. Розвиток цього напрямку у закладах позашкільної освіти є доцільним і своєчасним. Викладання курсу «Юних фотолюбителів» у позашкільних навчальних закладах доповнює та розширює можливості школярів у допрофесійній підготовці. Адже мовою фото та кіно користуються люди різних спеціальностей: художники, дизайнери, рекламодавці, редактори, фотографи, оператори... Курс пропонується для учнів 7–11 класів. Курс розрахований на 3 роки навчання.


Мета курсу: 1. Ознайомити учнів з базовими знаннями у сфері фотолюбительства у світі цифрових технологій сучасності. 2. Сформувати навички роботи з цифровою мультимедійною технікою. 3. Закласти основи та мотивацію для подальшого вивчення та самовдосконалення на шляху оволодіння комп'ютерними програмами для створення кінофільмів. 4. Дати уявлення про можливі шляхи спеціалізації та професійного застосування знань у подальшому розвитку фотомистецтва.


Завдання курсу: 1. Розкрити значення кіно у загальній та професійній освіті. 2. Забезпечити базове оволодіння засобами і методами різних програм для створення фільмів, їх теоретичною та технічною базою. 3. Сформувати знання, вміння, навички та естетичні смаки необхідні для ефективного свідомого використання цих знань у професійній та повсякденній діяльності.


Викладачі


ЧУБАТИЙ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

ЧУБАТИЙ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ


Дізнатись

Досягнення наших учнів

Фотогалерея