РАДІОКОНСТРУЮВАННЯ


Чому Ваша дитина навчиться у цьому напрямку школи?

Гурток радіоконструювання Керівник гуртка Комендацький Станіслав Пилипович Головна мета гуртка - познайомити з технічним направленням цього фаху, радіоконструювання та електроніки, надати можливість учням ознайомитися із законами фізики та математики. А в основному, акцент робиться на тому, щоб дати можливість самостійно зробити схеми і самостійно знаходити помилки в них, і якщо є, виправляти. В комунальному закладі Тернопільської міської ради «Станція юних техніків» функціонує гурток радіоконструювання, який веде Комендацький Станіслав Пилипович. Гурток функціонує з 1990 року. Графік роботи понеділок та середа з 15:00 до 17:30. Вихованці гуртка вивчають радіотехніку та електроніку, беруть участь в міських та обласних змаганнях, займаючи призові місця.


Є багато випускників, які працюють в різних сферах, застосовуючи знання, здобуті тут. В основному робоча майстерня, де всі працюють над своїми схемами. Завдання гуртківців в тому, щоб вони працювали і вчилися в процесі практичної роботи. Також викладається теоретичний матеріал. На гурток можуть записуватися учні, починаючи з п'ятого класу і до одинадцятого. Хоча ходять із училища діти. Здобутих у гуртку знань вистачає, щоб відремонтувати магнітофон чи інші подібні речі. Взагалі, теорія з практикою поєднується так: коли робиться схема, пояснюється, яка деталь за що відповідає, яку роль виконує. Також вихованці гуртка готуються до змагань: міських та обласних. Радіоконструювання - справа дуже цікава і творча. Приваблює вона тим, що дозволяє легко прилучитися до найсучаснішої техніки. У наш час дуже багато речей пов’язано з радіоконструюванням та електронікою. А сама по собі вона не легка і вимагає не тільки гарних знань, а й практики. Тому щоб досягнути успіхів в радіо конструювання та електроніці, необхідно багато попрацювати у цій галузі. І чим раніше, тим краще.


Для учнів особливо захоплюючим є радіоаматорство, яким охоплені люди різного віку і професій. Стійкий інтерес до радіоелектроніки викликаний масовим упровадженням електронних приладів в усі сфери життя: науку, виробництво й побут. Радіоаматорство допомагає учням поглиблювати знання шкільних предметів, залучає їх до суспільно корисної праці, розширює загально технічний кругозір. Через радіоаматорство вихованці роблять перші кроки до пізнання спеціальностей, пов’язаних із радіотехнікою.


Викладачі


КОМЕНДАЦЬКИЙ СТАНІСЛАВ ПИЛИПОВИЧ

КОМЕНДАЦЬКИЙ СТАНІСЛАВ ПИЛИПОВИЧ


Дізнатись

Досягнення наших учнів

Фотогалерея