ПРИКЛАДНА ГРАФІКА


Чому Ваша дитина навчиться у цьому напрямку школи?

Гурток «Студія художніх технік» (прикладна графіка). Керівник гуртка: Мирослав Миколайович Олеськів. Дата створення гуртка: 2007 рік На заняттях гуртка учні пізнають основи різноманітних художніх технік і застосовують їх на практиці: основи рисунку, живопису, композиції; основи скульптури, пластики, аплікації, флористики, мозаїки, рукописних шрифтів, трафарету і шовкографії, вітражу, монотипії, витинанки, художньої соломки, гравюри, лозоплетіння, художнього писанкарства, батику, художнього ковальства. При гуртку діє козацький клуб «Стрілець». Напрямки діяльності клубу – краєзнавчо-пізнавальний, історично-реконструктивний, спортивно-патріотичний. Група на наступний навчальний рік формується з учнів, яким у 2017 році виповнюється 12-15 років. Контактний телефон: 098-882-53-53


Наші досягнення: 2008 р. ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі робіт юних дизайнерів. 2009 р. І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. Номінація «Образотворче мистецтво». 2009 р. Дві грамоти міського управління освіти за участь у міському конкурсі дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Україно». 2010 р. І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Молодь обирає здоров’я» (номінація «Плакат»).


2010 р. Три грамоти міського управління освіти за участь у Всеукраїнському конкурсі «Таланти твої, Україно». 2011 р. Участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Мир і Безпека в Україні» (номінація «Акварельний живопис», формат А2). 2012 р. Диплом КЗ ТМР «СЮТ» та міського Товариства Червоний Хрест за ІІ місце на виставці-конкурсі, присвяченій Всеукраїнському Дню боротьби зі СНІДом (старша вікова група). 2013 р. Міська виставка «Новорічне диво». ІІІ місце в номінації «Різдвяний павук», І місце в номінації «Шопка».


2014 р. Міська виставка різдвяної атрибутики. ІІІ місце в колективній роботі, номінація «Шопка» (диплом міської ради, сертифікат). 2014 р. Виставка-конкурс до 200-річчя Т.Г. Шевченка: І ідва ІІ місця в старшій віковій групі, І і ІІІ місця – в середній віковій групі. 2014 р. Перемога у виставці-конкурсі "Червоний мак" (вікова категорія 10-14 років) 2015 р. ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу "Замість ялинки – зимовий букет" (підномінація "Скарбничка родинної творчості")


2015 р. ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я". Номінація "Конкурс плакатів" 2016 р. Два І місця у міському конкурсі малюнків, присвяченому подіям Революції Гідності (графіка) 2016 р. І місце у міському конкурсі малюнків, присвяченому подіям Революції Гідності (техніка колажу) 2016 р. ІІ місце у конкурсі КЗ ТМР «СЮТ» на краще новорічне оформлення навчальної лабораторії


2016 р. Дві грамоти за участь у міському конкурсі дитячих малюнків на тему "Моя майбутня професія" 2016 р. ІІІ місце у виставці-конкурсі "Осіння майстерня" (номінація "Вироби з природного матеріалу", старша група) 2017 р. Гуртківець Ставчанський Олександр прийняв участь у конкурсі дитячого малюнка в м.Лідіце (Чехія) 2017 р. І місце у виставці-конкурсі виробів з природних матеріалів «Осінні фантазії» (номінація «Аплікація») 2017 р. ІІІ місце у виставці-конкурсі виробів з природних матеріалів «Осінні фантазії» (номінація «Декоративна композиція»)


Викладачі


ОЛЕСЬКІВ МИРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ

ОЛЕСЬКІВ МИРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ


Дізнатись

Досягнення наших учнів

Фотогалерея