ПРИКЛАДНА ГРАФІКА


Чому Ваша дитина навчиться у цьому напрямку школи?

На заняттях гуртка

учні пізнають основи різноманітних художніх технік і застосовують їх на практиці: основи рисунку, живопису, композиції; основи скульптури, пластики, аплікації, флористики, мозаїки, рукописних шрифтів, трафарету і шовкографії, вітражу, монотипії, витинанки, художньої соломки, гравюри, лозоплетіння, художнього писанкарства, батику, художнього ковальства. При гуртку діє козацький клуб «Стрілець». Напрямки діяльності клубу – краєзнавчо-пізнавальний, історично-реконструктивний, спортивно-патріотичний.

На заняттях гуртка

На гуртку формуються

естетичні уподобання дитини, творча уява, просторове мислення, вміння практично використовувати набуті знання, розвиваються позитивні якості: працелюбність, наполегливість у досягненні мети, старанність, відповідальність за результат власної діяльності.

На гуртку формуються

Досягнення

2014 р. Міська виставка різдвяної атрибутики. ІІІ місце в колективній роботі, номінація «Шопка» (диплом міської ради, сертифікат). 2014 р. Виставка-конкурс до 200-річчя Т.Г. Шевченка: І ідва ІІ місця в старшій віковій групі, І і ІІІ місця – в середній віковій групі. 2014 р. Перемога у виставці-конкурсі "Червоний мак" (вікова категорія 10-14 років) 2015 р. ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу "Замість ялинки – зимовий букет" (підномінація "Скарбничка родинної творчості")

Досягнення

Досягнення

2015 р. ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я". Номінація "Конкурс плакатів" 2016 р. Два І місця у міському конкурсі малюнків, присвяченому подіям Революції Гідності (графіка) 2016 р. І місце у міському конкурсі малюнків, присвяченому подіям Революції Гідності (техніка колажу) 2016 р. ІІ місце у конкурсі КЗ ТМР «СЮТ» на краще новорічне оформлення навчальної лабораторії

Досягнення

Досягнення

2016 р. Дві грамоти за участь у міському конкурсі дитячих малюнків на тему "Моя майбутня професія" 2016 р. ІІІ місце у виставці-конкурсі "Осіння майстерня" (номінація "Вироби з природного матеріалу", старша група) 2017 р. Гуртківець Ставчанський Олександр прийняв участь у конкурсі дитячого малюнка в м.Лідіце (Чехія) 2017 р. І місце у виставці-конкурсі виробів з природних матеріалів «Осінні фантазії» (номінація «Аплікація») 2017 р. ІІІ місце у виставці-конкурсі виробів з природних матеріалів «Осінні фантазії» (номінація «Декоративна композиція»)

Досягнення

Викладачі


ОЛЕСЬКІВ МИРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ

ОЛЕСЬКІВ МИРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ


Дізнатись

Досягнення наших учнів

Фотогалерея