ВИГОТОВЛЕННЯ СУВЕНІРІВ


Чому Ваша дитина навчиться у цьому напрямку школи?

Молодший і середній шкільний вік – сприятливий період для розвитку творчих здібностей дитини, її образного мислення, емоційного сприйняття дійсності й активного ставлення до неї. Заняття в гуртку виготовлення сувенірів допомагає дітям розумно та цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість, любов до знань. Навчальна програма реалізується в гуртках науково-технічного напряму художньо-технічного профілю та спрямована на вихованців віком від 6 до 14 років.


Метою навчальної програми є формування ключових компетентностей особистості засобами технічної творчості. Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей: – оволодіння основними поняттями та знаннями технічної творчості, декоративно-ужиткового мистецтва, особливостями моделювання та конструювання; – набуття навичок самостійно виготовляти вироби, виконувати технологічні операції, вміння працювати з різними матеріалами та інструментами; орієнтування в інформаційному просторі; – забезпечення розвитку творчих здібностей гуртківців, виховання естетичного смаку, творчої уяви, фантазії, сприяння визначенню індивідуального стилю роботи; – розвиток позитивних якостей особистості: працелюбність, наполегливість у досягненні мети, відповідальність за результат власної діяльності; виховання шанобливого ставлення до духовних та матеріальних цінностей світової та вітчизняної культур.


На заняттях вихованці поглиблюють знання, вдосконалюють уміння та навички роботи за темами: «Паперопластика», «В’язання гачком», «Бісероплетіння», «Макраме». «М’яка іграшка». Навчання в гуртку допомагає вихованцям краще засвоювати матеріал багатьох шкільних предметів і навчальних курсів: «Художня праця», «Трудове навчання», «Мистецтво», «Я і Україна» та інших, а також дає основу для навчання в гуртках декоративно-ужиткового мистецтва.


Упродовж всього періоду навчання проводиться у поєднанні колективних занять з індивідуально-фронтальною роботою. Під час занять використовуються різноманітні методи навчання: словесні (лекції, бесіди, пояснення), наочні (демонстрація ілюстрацій, схем, креслень, зразків виробів, екскурсії на виставку), практичні (самостійна розробка схем, ескізів, виготовлення виробів). Вагоме місце у навчальному процесі гуртка займають ігри, конкурси та вікторини як методи стимулювання вихованців. Наприкінці кожного заняття проводиться коротке опитування, вікторина. Підсумком роботи з окремих тем є тематичне опитування, тестування, практична робота. Наприкінці кожного півріччя проводиться виставка робіт у гуртку і відбір експонатів на виставки-конкурси в закладі та міську виставку дитячої творчості.


Викладачі


ПРОТАСЕВИЧ ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА

ПРОТАСЕВИЧ ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА


Дізнатись
СЕМЕНЕЦЬ ТЕТЯНА СТЕПАНІВНА

СЕМЕНЕЦЬ ТЕТЯНА СТЕПАНІВНА


Дізнатись
ЮСЬКІВ ОКСАНА ВАСИЛІВНА

ЮСЬКІВ ОКСАНА ВАСИЛІВНА


Дізнатись
КОБІЛЬ ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА

КОБІЛЬ ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА


Дізнатись

Досягнення наших учнів

Фотогалерея