ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО ТА МАЛЮВАННЯ


Чому Ваша дитина навчиться у цьому напрямку школи?

На сьогодні гурток образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва-злагоджений колектив, де плідно співпрацюють і діти, і батьки, і педагог. Програма гуртка сприяє вихованню в дітей почуття прекрасного, розвитку загальних та спеціальних здібностей, художньо-образного мислення; забезпечує набуття учнями здатності до художньо-творчої самореалізації і готовності до духовного самовдосконалення. Програма навчання розрахована на дітей віком від 6 років і старше. Якщо дитина малює вдома, має наполегливість, посидючість у характері , то навчання у нашому колективі допоможе розвинути техніку малювання різними стилями, вміння будувати форму і колір предметів зображення, пізнати і опрацювати різні техніки і напрямки декоративно-ужиткового мистецтва. Метою гуртка є виховання у дітях відчуття прекрасного,національної свідомості, любові до рідного краю, його народу та історії, розкриття краси навколишньої природи і бережливого ставлення до неї.


Ми допомагаємо розкрити та розвинути творчі здібності вихованців ,їх фантазію, уміння створювати самостійні композиції, сформувати у дітей асоціативне і абстрактне мислення. Перший рік навчання більш спрямований до виховання в учнях терплячості і уважності , охайності у виконанні малюнків. А усі наступні роки– на розвиток фантазії і самостійності у композиційних рішеннях. Програма навчання образотворчого мистецтва включає в себе різноманітні теми: вивчання малювання предметів рослинного і тваринного світу, всесвіту ,підводного світу, пейзажів різних пор року, малювання людини, казкових сюжетів і багато іншого. Діти також знайомляться з різними видами декоративно-ужиткового мистецтва, розвивають свою індивідуальність, формують уявлення про зміст і роль мистецтва. Велика увага приділяється знайомству із світовим та народним мистецтвом України, національних традицій.


Під час навчання у гуртку його вихованці є постійними учасниками міських, обласних, Всеукраїнських і міжнародних конкурсів-виставок дитячої творчості: «Охорона праці очима дітей», «Життя у безпеці, безпека у житті», «Знай і люби свій край», «Життя у глобалізованому світі», «Здоровий спосіб життя», «Європа очима дітей», «Замість ялинки-зимовий букет». Учні приймають участь у мистецьких пленерах, відвідують виставки художників рідного краю, проводять майстер-класи з різних видів декоративно-ужиткового мистецтва.


Викладачі


КАЧАНОВА ІРИНА СЕМЕНІВНА

КАЧАНОВА ІРИНА СЕМЕНІВНА


Дізнатись

Досягнення наших учнів

Фотогалерея