ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО


Чому Ваша дитина навчиться у цьому напрямку школи?

Мистецтво

Це одне з найважливіших ступенів в еволюції людини, це велика таємниця світу, в якій сховані секрети історії нашого життя закарбована наша ідентичність. Мистецтво допомагає людині дивитися на світ з різних точок зору, розвивати свої здібності, покращувати абстрактне мислення. В першу чергу, людина повинна навчитися відчувати навколишній світ, бачити й усвідомлювати себе невід’ємною його частиною.

Мистецтво

Мистецтво

робить світ людей більш прекрасним, живим і яскравим. Скільки до нашого часу дійшло старовинних картин, за якими можна визначити, як жили люди два, три, чотири і більше століть тому. Існує багато картин, написаних нашими сучасниками, і що б це не було: абстракція, реалізм, натюрморт і пейзаж, живопис або графіка, скульптура чи інсталяція — це прекрасне мистецтво, за допомогою якого людина навчилася бачити світ яскравим і барвистим.

Мистецтво

Кожен вид мистецтва говорить своєю мовою про вічні проблеми життя, про комічність і трагічність, про добро і зло, про любов і ненависть, про сумне і радісне , про красу миру та устремлінь.


Викладачі


Ширан Олена Героніївна

Ширан Олена Героніївна


Дізнатись

Досягнення наших учнів

Фотогалерея