РОБОЗНАВЦІ


Чому Ваша дитина навчиться у цьому напрямку школи?

Погані оцінки в школі – це не показник інтелекту, а показник зацікавленості. Для того, щоб сьогодні в учнів формувалася навчальна успішність, потрібно домогтися, перш за все, щоб гуртківець усвідомлював, що навчальна діяльність, якою він зайнятий в даний момент в школі, спричинить за собою успіх в його подальшій діяльності. Існує дуже мало привабливих освітніх середовищ, що надихають наступне покоління до новаторства через науку, технологію, математику і заохочують дітей думати творчо, аналізувати ситуацію, критично мислити, застосовувати свої навички для вирішення проблем реального світу.Прикладом такого інноваційного підходу до навчання й опанування нових знань може бути робота у гуртках робототехніки.


Навчання ґрунтується на практичній діяльності учнів. Результатом роботи гуртківців при вивченні кожної теми є проект, який створений індивідуально або в групі. На заняттях діти ознайомляться з основами робототехніки, мають можливість будувати рухомі моделі за допомогою набору LEGO MINDSTORMS Education EV3, зможуть втілювати в життя свої задуми та бачити кінцевий результат своєї роботи – це роботи з досить широким спектром можливостей: дистанційне управління; орієнтація на місцевості та пересування,оминаючи перешкоди; розпізнавання звуків; розрахунок відстані до предметів; розпізнавання кольорів та ін. Переваги вивчення робототехніки:  Розвиваєдрібну моторику рук, уважність;  Розвиває навички взаємодії, формує вміння співпрацювати в команді;  Знайомить із законами математики і фізики, дозволяєпобачитиїх роботу в дії;  Знайомить з принципами проектування і створеннямеханізмів;  Вивчення основ алгоритмізації і побудови програм при програмуванні роботів;  Збагачуєсловниковий запас і розвиваєнавичкиспілкування при поясненніроботимоделі;  Розвиває самостійність, завзятість і терпіння;


Досягнення «Робознавців» Для визначення рівня своїх умінь учасники гуртків постійно беруть участь у різноманітних фестивалях та змаганнях роботів, майстер-класах. Так, у березні 2017 року «Робознавці» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «ROBOfirst – більше, ніж роботи», що проходив 11-12 березня в Українському домі (м. Київ). Всього у Фестивалі взяло участь 53 команди з усіх куточків України. Для гуртківців це був дуже важливий досвід участі в таких заходах, адже вони вперше отримали змогу позмагатися з досвідченими командами у виконанні місій роботом LEGO на ігровому полі. За підсумками трьох залікових заїздів робота, результат «Робознавців» увійшов в десятку кращих!


Крім того, судді високо оцінили дослідження проблеми винищення популяції зубрів на території України нашими гуртківцями і запропоноване ними рішення захисту цих тварин з допомогою безпілотних літальних пристроїв – дронів. У травні 2017 року на фестивалі "Robotika2017" (м.Київ) навчальний заклад представив Віктор Дударчук, вихованець гуртка «Робознавці». Він розробив та зібрав робота на основі конструктора LegoMindstormEducation для змагань LEGO-сумо. На V Науковому пікніку 21 травня 2017 року в Тернополі учні гуртка «Робознавці» презентували моделі роботів і механізмів, зібрані з конструкторів LEGO MINDSTORMS EV3 і LEGO WEDO 2.0


«Робознавці» познайомили дітей нашої області з основами робототехніки. Учнів гуртка було запрошено провести майстер-клас з робототехніки в Кременецькій загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів. Вони розповідали усім бажаючим про можливості конструктору LEGO Wedo 2.0, продемонстрували фільми про роботів сучасності та неймовірні конструкції з Лего. Учні школи зуміли побудувати свої перші рухомі моделі, створити програми та випробувати їх. Зі слів школярів – це був один з найцікавіших днів у їхньому житті! «Робознавці» завершили 2017 навчальний рік перевіркою своїх знань та навичок під час проведення майстер-класу з робототехніки. Захід відбувався в рамках десятого Дитячого форуму «Космовізія: Супергерої та книжкова туманність» у Палаці мистецтв (м.Львів).Це один з найбільших фестивалів для розвитку та розваг дітей і батьків в Україні. Вихованці гуртка«Робознавці» є також активними учасниками та призерами олімпіад і конкурсів різного рівня.


Викладачі


ЧУБАТИЙ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

ЧУБАТИЙ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ


Дізнатись
ПІДЛАТЮК ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА

ПІДЛАТЮК ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА


Дізнатись

Досягнення наших учнів

Фотогалерея