ЗМІ ПРО НАС


З метою проведення роз’яснювальної роботи серед працівників та учнів закладу про основи національного спротиву 23.12.2021року спільно з Тернопільською Бригадою Територіальної Оборони та ГО "Тернопільській обласний ШТАБ СПРИЯННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ОБОРОНІ УКРАЇНИ, була проведена зустріч.

Детальніше у сюжеті #«Суспільне Тернопіль»

 

 

 

 

Юні тернополяни здобули найвищі нагороди

у Міжнародному конкурсі web-дизайну та комп’ютерної графіки

Юні тернополяни, вихованці комунального закладу «Станція юних техніків» посіли призові місця на Міжнародному відкритому конкурсі з WEB-дизайну та комп’ютерної графіки, який проводив Вінницький національний технічний університет.

Детальніше на сайті газети # gazeta.te.ua

 

 

Володимир Труш відзначив юного тернополянина,

який робить захисні щитки для лікарів

 

Семикласник Віктор Наконечний з перших днів пандемії допомагав у боротьбі з COVID-19.

Хлопець разом з своїм батьком Володимиром Наконечним працював у лабораторії  Тернопільської станції  юних техніків, де без зупинки функціонували  п’ять 3Д-принтерів.

Детальніше на сайті газети # обласТь

 

Тернополянка розповідає історії у витинанках

 Детальніше на сайті газети #ТЕРЕН

 

 

У Тернопільській станції юних техніків на 3D принтерах виготовляють захисні щитки для медиків, які контактують з хворими на коронавірус.

Інновації в дії. У Тернопільській станції юних техніків на 3D принтерах виготовляють захисні щитки для медиків, які контактують з хворими на коронавірус. Такі маски захищають обличчя від потрапляння вірусу.

Детальніше у сюжеті телеканалу #TV4

 В Тернополі готують успішних винахідників

У Тернополі функціонує Станція юних техніків. Юні тернополяни там мають змогу навчатися авіамоделюванню, мистецтву фотографії та навіть декоративно-ужитковому мистецтву. Загалом на базі закладу діє близько 20 гуртків, які у позаурочний час відвідує майже тисяча школярів. Чимало із них уже досягнули хороших результатів.

Детальніше у сюжеті телеканалу  #"Тернопіль 1"

 

 Тернопільські школярі знають, як змайструвати "розумний" будинок

Станція юних техніків у Тернополі – те місце, де юні тернополяни навчаються створювати власні винаходи. Вперше у нашому місті тут поєднали напрямок програмування, інженерії та радіоелектроніки в рамках гуртка «Arduino HUB». Відтак, 20 школярів навчаються створювати складні проекти з нуля.

Детальніше у сюжеті телеканалу"Тернопіль 1"

 

Тернополянка стала лауреаткою у Всеукраїнському конкурсі

Тернопільська студентка Софія Гевко стала єдиною переможницею по Тернопільщині у всеукраїнського фотоконкурсі “Моя Україна”. 15-річна студентка Софія Гевко навчається у тернопільському вищому професійному училищі технологій та дизайну. А після занять в училищі, дівчина відвідує курси фотосправи. Софія - вихованка фотостудії "Ікс-позиція" Тернопільської міської Станції юних техніків. Відвідує цей гурток талановита дівчина лише два роки, але вже за це час вона досягла висот. Дівчина багаторазова переможниця міських, обласних та всеукраїнських конкурсів із фотосправи.

Детальніше на сайті газети  # «20 хвилин»

У Тернополі дітей навчають складати роботів

Вітряки, алігатори, вертольоти, поїзд й кораблі – усе це можна зібрати з конструктора LegoWedo 2.0. Такі заняття не лише цікаві, але й корисні, бо розвивають уяву, пам’ять, увагу. Оля Підлатюк уже два роки займається робототехнікою і навчає цьому вмінню дітей у гуртку«Robokids» при Тернопільській міській станція юних техніків.

  Детальніше на сайті газети #«Галас»

У Тернополі відроджують минулий потенціал картингу

 Завдяки «Громадському бюджету» – невеликій частині річної міської казни Тернополя, яку безпосереднім своїм голосуванням визначала сама громада, серед його переможців є і проект «Розвиток та популяризація автоспорту, його виду картингу в Тернополі». І саме він  став першою ластівкою  у реалізації запропонованих жителями міста ініціатив. Коштом «Громадського бюджету» на тендерних умовах  для вихованців КЗ ТМР «Станція юних техніків» придбали новенькі картинги, завдяки яким вони тепер зможуть захищати честь міста і краю не лише на внутрішніх змаганнях, а й на міжнародних першостях і кубках.

 Детальніше на сайті газети  #«НОМЕР ОДИН»

 

Тернопільські школярі розробили меню для астронавтів МКС та стали переможцями

В Україні організовано таємний штаб, який зібрав у Львові відважних три десятки підкорювачів космосу, щоби розробити три нові секретні місії "Вперед на орбіту!". Школярі мали виконати завдання місій - у разі перемоги організатори FIRST LEGO League обіцяли кожному члену команди набори LEGO Architecture. Щотижня впродовж місяця у межах цього проекту обиратимуться дві команди-переможці з усього світу. 

 Детальніше на сайті газетиTeNews.org.ua» 

 

 

Тернопільська станція юних техніків отримала срібну медаль міжнародної виставки

Тернопільська станція юних техніків (ТСЮТ) отримала срібну медаль Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» у номінації "Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів". 

 Детальніше на сайті газети #"TeNews.org.ua"

 

У ТЕРНОПОЛІ ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ТЕХНІКИ

 У комунальному закладі Тернопільської міської ради "Станції юних техніків" 16 березня відбулися міські змагання з початкового технічного моделювання. Мета змагань – розвиток технічних здібностей школярів молодшого шкільного віку та популяризація технічної творчості.

Організаторами стали управління освіти і науки Тернопільської міськради та «Станція юних техніків». Змагання проходили в два етапи: виставка-конкурс учнівських виробів та практичні завдання.

 Детальніше на сайті #VISION Тернопіль

 

"Розмови про важливе"

У гостях в Анатолія Вихруща - вихованці та викладачі Станції юних техніків Тернополя.

 Повну версію програми дивіться за посиланням:


https://youtu.be/mpyohG1U8PQ

 

Тернополянин Антон Штангрет став чемпіоном на Всеукраїнській

олімпіаді з робототехніки "Роботіка".

Конкурс Robotica відбувається 3-4 червня червня у Києві і на ньому зібрались робототехніки з усіх кутків України. Головним завданням створених роботів було подолання перешкод. Про умови конкурсу та підготовку говоримо у студії .

 Деталі у сюжеті програми "ФАЙНИЙ РАНОК":

 

На базі Тернопільської міської станції юних техніків оновили студію робототехніки

 

У Тернополі на базі позашкільного навчального закладу – КЗ ТМР «Станція юних техніків» вже 4 роки охочі мають можливість навчатися, зокрема, у сферах робототехніки, конструювання та програмування. За кошти громадського бюджету цього року тут  оновили студію робототехніки.

Детальніше у сюжеті телеканалу #ІНТБ

 

Вони зупиняють час: фотографії юних тернопільських

митців вразили європейську спільноту

 

Тернополяни, фото яких знають в усьому світі. Двоє юних фотографів привезли нагороди з-за кордону, і показали нашим журналістам світлини, які оцінила світова спільнота.

 

Детальніше у сюжеті телеканалу #"ТЕРНОПІЛЬ 1"

 

 

 

 

 

Коментарі ()