XXI Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок"


Хочемо поділитися з усіма неймовірною радістю та гордістю від участі наших вихованців у XXI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На Урок" у весняному сезоні 2024 року (11.03 - 17.05.2024).

Це був захоплюючий досвід для кожного учасника, який відкрив нові можливості та поглибив їхні знання в області інформатики.
Інтернет-олімпіади "На Урок" вже давно стали символом інтерактивного та цікавого навчання для дітей. Вони не лише дозволяють перевірити свої знання, але й стимулюють до розвитку та досягнення нових вершин. Важливо відзначити, що ці олімпіади створюють рівні умови для всіх учасників, надаючи кожному учневі можливість продемонструвати свій реальний рівень знань та отримати нагороди.
Наші вихованці гуртків "Користувачі персонального комп’ютера" та "Комп’ютерна графіка" КЗ ТМР "СЮТ" не залишились осторонь цієї захоплюючої події. Вони активно прийняли участь у олімпіаді з інформатики та отримали 17 дипломів переможця. Це свідчить про їхню високу підготовку та відданість предмету.
Результати учасників представлені у таблиці, яка додається.
Особлива подяка нашому керівнику гуртка-методисту, Матвійчуку Андрію Мироновичу, за активну участь у організації олімпіади та за відмінну підготовку учнів. Його наполеглива праця та підтримка допомогли вихованцям досягти такого чудового результату. Від організаторів конкурсу йому теж є нагороди – подяки: «За активну участь в організації XXI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок», «За підготовку 17 переможців», «За підготовку учнів до олімпіади».
Завдяки спільним зусиллям ми зробили цей досвід таким неповторним та незабутнім для дітей. Вони отримали не лише навички та знання, але й цінний досвід та враження, які вони збережуть надовго.

 

 

 

Коментарі ()