День святого Валентина – це не лише свято закоханих, а й чудова нагода проявити творчість та подарувати частинку тепла своїми руками. Саме тому на станції юних техніків відбувся конкурс «Найкраща валентинка», де гуртківці представили оригінальні та яскраві вітальні листівки, сердечка та подарунки. Кожний виріб– це справжній витвір мистецтва, наповнений любов’ю, добром і щирими побажаннями. Журі було нелегко обрати найкращі роботи, адже всі учасники проявили неабияку фантазію та старанність.




Коментарі (10)