Tренінг


2 листопада у комунальному закладі Тернопільської міської ради «Станція юних техніків відбувся тренінг «Психологічні аспекти відповідальності українця як вільної людини через призму Української Хартії вільної людини» в рамках заходу "Формування ціннісних орієнтирів здобувачів освіти на основі Української Хартії вільної людини: від смислів до інструментів".
 
Модераторами були Світозара Хома, завідувачка центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти та Ігор Ковалик, голова громадської організації «Гуртом!». Педагоги мали змогу обговорити цінності, закладені в УХВЛ,висловити своє бачення життєвих орієнтирів для нашого суспільства, обговорити питання патріотичного виховання через призму волі і свободи.
 
Щиро вдячні організаторам заходу за цікаве, змістовне та емоційне спілкування. Любити, мислити, бути Українцем, бути господарем, бути активним громадянином, бути лідером, бути вільною людиною – цінності, які є основними ідеями УХВЛ, постійно потрібно впроваджувати у роботу з молоддю.

Коментарі (11)