Свято Миколая «Світом Миколай мандрує».


Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.
А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.
В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.
"Ходить по землі святий Миколай", під таким гаслом відбулося свято Миколая у КЗ ТМР "Станція юних техніків" 17 грудня 2018 року. Вихованці гуртків підготували виставу для дітей переселенців та пільгових категорій. Діти з цікавістю переглядали дійства свята, брали участь у грі, танцях, розповідали вірші, співали пісні та колядували. Під кінець свята діти отримали солодкий пакунок. Спонсором свята виступила  Тернопільська міська організація Червоного Хреста України. Всі залишилися веселі та задоволені.

Коментарі (0)