Підсумки обласної виставки-конкурсу робіт молодших школярів з початкового технічного моделювання


Підведено підсумки обласної виставки-конкурсу робіт молодших школярів з початкового технічного моделювання, яка цьогоріч проводилась в онлайн-форматі!

Відповідно до підсумкового наказу Тернопільського обласного комунального центру науково технічної творчості школярів та учнівської молоді № 48 від 12 червня 2020 року на виставку-конкурс було представлено 107 робіт від 135-ти вихованців і серед закладів, що отримали призові місця - колективи КЗ ТМР «Станція юних техніків», які на обласну виставку представили 9 виробів у 8 номінаціях.

Призові місця отримали:

І місце у розділі «Паперове моделювання і Рaper Craft" (гурток

«Початкове технічне моделювання», керівник #Витрикуш Н.Я.);

ІІІ місце у розділі «Вироби в техніці орігамі та паперопластики» (гурток «Початкове технічне моделювання» та «Орігамі», керівник #Стандрет Г.Н.).

Дипломами за творчий пошук нагороджені у розділах:

«Найпростіші судномоделі» («Початкове технічне моделювання», керівник #Стандрет Г.Н.); «Найпростіші авіа- та ракетомоделі», «Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки» (гурток "Початкове технічне моделювання", керівник #Матвійчук Н.В.); «Найпростіші автомоделі», (гурток "Початкове технічне моделювання", керівник #Павлишин І.В.).

Всі учасники обласної виставки будуть нагороджені відповідними грамотами та дипломами дипломами за активну участь.

Вітаємо гуртківців та їхніх наставників з вагомим досягненням і бажаємо успіху й надалі!

Коментарі (10)