Обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки, присвячений Дню Гідності та Свободи


11 листопада 2018 року вихованці Школи інформатики КЗ ТМР «СЮТ» (переможці міського конкурсу «Байт-2016») взяли участь в обласному конкурсі юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки, присвяченому Дню Гідності та Свободи, який проводив Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ). Даний захід відбувався на базі 
Тернопільського Національного технічного університету ім. Івана Пулюя.
В конкурсі взяло участь вісім команд (сімнадцять учасників) з області та міста Тернополя. Конкурс проводився у 3-х номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Програмування», «WEB-дизайн». У конкурсних роботах учасники показали свої вміння професійно використовувати на практиці знання передових інформаційних технологій. 
Визнана переможцем Конкурсу та нагороджена дипломом управління освіти та науки Тернопільської облдержадміністрації за зайняте ІІ місце команда Комунального закладу Тернопільської міської ради «Станція юних техніків», керівник команди – завідувач методичного відділу КЗ ТМР «СЮТ» Матвійчук Андрій Миронович.
Команду юних інформатиків КЗ ТМР «СЮТ» представляли:
Рутило Богдан Миколайович (керівник Гнатик Ірина Вікторівна) в номінації «Веб-дизайн» – вітаємо з зайнятим I місцем,
Коверський Володимир Олегович (керівник Чубатий Андрій Валерійович) в номінації «Програмування» – вітаємо з зайнятим III місцем,
Соловей Максим Олегович (керівник Лозова Ніна Михайлівна) в номінації «Офіс-менеджмент» – вітаємо з зайнятим III місцем.
Отож вітаємо дітей та їх наставників з блискучою перемогою та бажаємо в майбутньому ще більших здобутків та перемог!

 

Коментарі (0)