Міський конкурс юних програмістів «Байт-2017».


24-25 березня 2018 року на базі КЗ ТМР «СЮТ» проведено відкритий міський конкурс учнівської молоді «БАЙТ-2017».

Мета конкурсу – організація змістовного дозвілля, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку учнів, виявлення обдарованих дітей, підведення підсумків позакласної та позашкільної роботи з учнями.

У конкурсі взяли участь 50 учасників – учні із 9-ти шкіл міста (№№ 3,4,7,16,19,22,23,24,26), учні Української гімназії імені І. Франка, учні Галицького коледжу, вихованці КЗ ТМР «Станція Юних Техніків».

Конкурс проводився у номінаціях «Офіс-менеджмент», «Комп’ютерна графіка-дизайн», «WEB дизайн-програмування», «Програмування» у таких вікових категоріях: молодша, старша та молодіжна.

24 березня учасники конкурсу захищали домашні роботи та виконувалицікаві, творчі практичні завдання, а 25 березня відбулось урочисте нагородження призерів конкурсу в Центрі Науки Тернополя. Переможців конкурсу було нагороджено грамотами управління освіти та науки Тернопільської міської ради (за зайняті 1-ші місця), та грамотами КЗ ТМР «СЮТ» (за зайняті 2-3-ті місця). Кожного переможця конкурсу чекали цінні призи, надані щедрими спонсорами та меценатами, завдяки чому конкурс перетворився на чудове та яскраве, з незабутніми враженнями для дітей та їх батьків, свято.

Дякуємо за надану підтримку у вигляді призів для нагородження переможців конкурсу та за фінансову допомогу для проведення конкурсу «Байт», –  таким чудовим і видатним  людям м. Тернополя, фірмам та підприємствам, - які, незважаючи на скрутний для всіх нас час, принесли на конкурс радість для дітей:

Спонсори «Байт-2017»

Видавництво «Підручники та посібники»

ТОВ Видавництво «Школярик»

Тернопільський регіональний офіс компанії «ЕЛЕКС»

Савчишин Руслан Володимирович, засновник благодійного фонду «MagnetiсOne.org»

Фірма «Електронні системи»

Фірма «Неотек»

Магазин «Авенір»

Магазин електроніки «ОРБІТА»

Сервісний центр «ГУРУ»

Кінотеатр «СінемаСіті»

Магазин електроніки «МЕГАЛЮКС»

Гевко Ігор Васильович, заступник декана інженерно-педагогічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

У суддівській колегії конкурсу цього року були такі досвідченні та неупереджені люди:

Головний суддя:

Пальчик Андрій Олександрович, кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного  університету

Судді:

Боднарчук Ігор Орестович, кандидат технічних наук, доцент кафедри кібербезпеки  Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя, номінація «Веб-дизайн»

Лещишин Юрій Зіновійович, доцент кафедри Біотехнічних систем Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя, номінація «Веб-дизайн»

Жаровський Руслан Олегович, старший викладач кафедри Комп'ютерних систем та мереж Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя, номінація «Офіс-менеджмент»

Шаблій Наталя Ростиславівна, асистент кафедри Комп'ютерних систем та мереж Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя, номінація «Комп’ютерна графіка»

Михайлович Тарас Володимирович,  асистент кафедри Комп'ютерних наук Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя,  номінація «Програмування»

Найда Володимир Орестович, розробник програмного забезпечення, фірма  MagnisSoftware, номінація «Програмування»

Жеребний Тарас Ігорович, системний адміністратор Тернопільської філії компанії «ELEKS», номінація «Програмування»

 

Коментарі (0)