Кубок України – 2-й етап, радіокеровані моделі класи шосейних перегонів, ІІІ ранг

Відповідно до «Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України (Міністерства молоді та спорту України) на 2019 рік, що організовує Всеукраїнська громадська організація «Українська федерація автомодельного спорту» зі статусом «Національна», у м.Миколаїв  20-22 грудня  було  проведено змагання «Кубок  України – 2-й етап, радіокеровані моделі класи шосейних перегонів, ІІІ ранг».

У змаганнях взяла участь команда КЗ ТМР  «СЮТ» у складі: спортсмени: Наконечний Віктор, Шуб’як Тадей, Загалюк Вадим. Представник команди: Наконечний Володимир Васильович. Керівник команди: Процик Андрій Ярославович.

Наконечний Віктор зайняв ПЕРШЕ місце у фіналі «Б» у класі моделей ДТМ 10ст. змагань 2-го етапу Кубка України з радіокерованих моделей шосейних  перегонів.

Наконечний Віктор виборов ТРЕТЄ місце у класі моделей РЦБ змагань Кубка України з радіокерованих моделей шосейних перегонів.

Шуб'як Тадей виборов ТРЕТЄ місце у класі моделей ДТМ 10ст. змагань 2-го етапу Кубка України з радіокерованих моделей шосейних  перегонів.

Загалюк Вадим зайняв ПЕРШЕ місце у фіналі «Б» класи моделей РЦЕ 12 ст. змагань 2-го етапу Кубка України з радіокерованих моделей шосейних  перегонів.

Ніконенко Андрій нагороджений Дипломом учасника змагань.

У змаганнях взяли участь 67 спортсменів, 8 команд. Команда Тернополя зайняла 5 місце  в Україні за підсумками виступів команд регіонів України з автомодельного спорту у 2019 році.